Op dinsdag 15 april vond het derde Charity Dinner plaats ter ere van het 100-jarig jubileum van sv Oranje Wit. In de sfeervolle setting van Finn’s Eten en Drinken genoten we van een heerlijk driegangenmenu, afgewisseld met boeiende interviews en gesprekken onder leiding van Ben Corino, bekend van het RTV-programma Studio de Witt.

Tijdens de avond werden de gasten meegenomen in de toekomstplannen en verhalen van kersverse voorzitter Martijn de Haas, sponsorcommissie-aanvoerder Rob de Boer en leden van de Jubileumcommissie.

Jaarlijkse traditie in de maak?

Met het grote Jubileumfestival op 1, 2 en 3 mei in aantocht kijkt de Jubileumcommissie terug op een reeks succesvolle activiteiten. De georganiseerde pubquiz, kinderdisco en bingoavond werden zo enthousiast ontvangen dat er stemmen opgaan om deze jaarlijks te herhalen. Hetzelfde geldt voor het Charity Dinner, dat volgend jaar in het kader van de 101e verjaardag van s.v. Oranje Wit mogelijk opnieuw georganiseerd wordt.

Reserveer alvast je plek!

Wil je volgend jaar verzekerd zijn van een plekje bij het Charity Dinner? Stuur dan nu al een e-mail naar conny.louwman@oranjewit.nl en blijf op de hoogte via onze socials.

Jubileumfestival: 1, 2 en 3 mei

Het feestelijke hoogtepunt van de vieringen staat voor de deur. Op donderdag 1 mei start de reünie van 18:00 tot 21:00 uur. Het Jubileumfestival volgt op 2 en 3 mei met een uitgebreid programma. Let op: de festiviteiten op zaterdag 3 mei zijn volledig uitverkocht, maar de overige dagen zijn zonder toegangsbewijs vrij toegankelijk. Zorg dat je erbij bent en vier mee met Oranje Wit!

Gerelateerde berichten

Meld je aan en blijf op de hoogte van Oranje Wit!
Contact
sv Oranje Wit
Bezoekadres
Sportpark Stadspolders
Nieuwe Noordpolderweg 1
3312 AD Dordrecht

Postadres
Postbus 737
3300 AS Dordrecht
SponsorKliks