verenigingsmanager

sv Oranje Wit maakt al bijna 100 jaar deel uit van de Dordtse samenleving. De club behoort tot de grootste verenigingen in de omgeving: met voetbal, padel, tennis en biljart heeft onze vereniging voor elk wat wils. Normen en waarden staan bij ons hoog in het vaandel. Honderden vrijwilligers zijn wekelijks in touw om een ieder met plezier te laten sporten. Plezier en prestatie gaan bij ons hand in hand. 

Onze club is vitaal en groeit. Daarom zijn we op zoek naar een Verenigingsmanager die ons kan helpen om de organisatie verder te versterken. Als Verenigingsmanager bij sv Oranje Wit ben je verantwoordelijk voor verder ontwikkelen van de organisatiestructuur, het werven, behouden en waarderen van vrijwilligers en het opzetten van een effectieve strategie voor het aantrekken en onderhouden van sponsoren.

Verantwoordelijkheden:

1.    Ontwikkeling/verbetering van de organisatiestructuur
Samen met het bestuur en commissies werk je aan het opzetten en implementeren van werkprocessen en bijbehorende communicatielijnen.

2.    Werven, behouden en waarderen van vrijwilligers
Onze vrijwilligers zijn het kloppend hart van de vereniging. De ontwikkeling en uitvoering van een vrijwilligersbeleid met focus op werving en behoud is daarom een belangrijk onderdeel van je functie.

3.    Werven, behouden en waarderen van sponsoren
Samen met de sponsorcommissie geef je het sponsorbeleid verder vorm. Daar hoort ook de uitvoering van het beleid bij.

Profiel Verenigingsmanager sv Oranje Wit
Wij zijn op zoek naar een enthousiaste en ervaren (Verenigings)manager. Je bent een spin in het web en een echte verbinder. Je herkent jezelf in de onderstaande punten:

•    Ruime ervaring in het verenigingsleven en begrip van de dynamiek en uitdagingen binnen het verenigingsleven
•    Ervaring in het samenwerken met vrijwilligers
•    De capaciteit om mensen te verbinden en een positieve verenigingssfeer te creëren
•    Vermogen om bruggen te slaan tussen verschillende groepen binnen de vereniging
•    Zelfstandig kunnen werken en beslissingen te nemen
•    Proactief anticiperen op uitdagingen en kansen voor de vereniging
•    Spin in het web waarin je als centraal aanspreekpunt fungeert voor bestuur, commissies, leden, vrijwilligers en externe partijen
•    Affiniteit met sport
•    Ervaring in sponsoring, sales en relatiebeheer

Werkomgeving
We zijn een vrijwilligersorganisatie. Dit betekent dat je veel samenwerkt met de vrijwilligers binnen sv Oranje Wit en dus ook in de avonduren en op zaterdag werkt. We verwachten dat je minimaal twee avonden in de week en iedere zaterdag beschikbaar bent. De overige uren zijn vrij in te vullen. Op de vereniging is een werkplek beschikbaar, maar flexwerken behoort uiteraard ook tot de mogelijkheden. Je legt verantwoordelijkheid af aan het bestuur.

Persoonlijke eigenschappen
•    HBO werk- en denkniveau
•    Uitstekende communicatieve vaardigheden zowel mondeling schriftelijk
•    Verbindend vermogen
•    Een echte teamplayer
•    Doortasten en resultaatgericht
•    Flexibel en stressbestendig
•    Organisatietalent met oog voor detail
•    Empathisch en in staat om een positieve en motiverende omgeving te creëren

Wat bieden wij
•    Een leuke en uitdagende functie binnen de mooiste sportvereniging van Nederland
•    Een dienstverband voor 20-24 uren per week
•    Je krijgt een jaarcontract met mogelijkheid tot verlenging
•    Schaal 9 in de CAO Sport, inschaling is afhankelijk van je ervaring (€ 3028-4368 uitgaand van een fulltime dienstverband)
•    Mogelijkheden voor persoonlijke en professionele groei
•    Een betrokken en enthousiast team van vrijwilligers

Sollicitatieprocedure
Ben jij de Verenigingsmanager die we zoeken? Stuur dan jouw CV en motivatiebrief naar secretariaat@oranjewit.nl voor 30 januari 2024. Voor meer informatie over de vacature kun je contact opnemen met Martijn de Haas via 06 211 91 644 (bij voorkeur na 18.00 uur).

Gerelateerde berichten

Meld je aan en blijf op de hoogte van Oranje Wit!
Contact
Accommodatie sv Oranje Wit
Sportpark Stadspolders
Nieuwe Noordpolderweg 1
3312 AD Dordrecht
Handige links
SponsorKliks