Dordtpas

Dat een vereniging niet zonder vrijwilligers kan, mag duidelijk zijn. En dat we de inzet van onze vrijwilligers enorm waarderen, ook! Jaarlijks organiseren we een vrijwilligers bbq voor al onze vrijwilligers. Maar we vinden – als hoofdbestuur van onze club – dat we soms ook wat extra’s mogen doen.

We hebben dan ook besloten om voor al onze vrijwilligers de helft van de Dordtpas, die toegang tot veel leuke acties en aanbiedingen biedt, te financieren. Hierdoor kost de pas 25 euro in plaats van 50 euro.

Aanvragen van de Dordtpas is heel eenvoudig:

Stuur een mail naar dordtpas@oranjewit.nl. Vermeld daarin:

> Je voornaam, je achternaam en je functie(s) binnen de club
> Je ontvangt van ons een vouchercode
> Na ontvangst van de code bestel je de pas op https://www.dordtpas.nl/bestel-hier-je-dordtpas. Tijdens het betaalproces vul je de vouchercode in. De pas krijg je vervolgens thuisgestuurd

Ben je vrijwilliger van onze club en wil je de Dordtpas niet aanvragen? Dan stellen we het op prijs als je ons dat ook even laat weten in een mail met daarin: je voornaam, achternaam en functie(s) binnen de club en kort de reden waarom je de pas niet wilt ontvangen.

Benieuwd wat je precies met de Dordtpas kan doen in 2024? Dat bekijk je op www.dordtpas.nl/acties.

Gerelateerde berichten

Meld je aan en blijf op de hoogte van Oranje Wit!
Contact
Accommodatie sv Oranje Wit
Sportpark Stadspolders
Nieuwe Noordpolderweg 1
3312 AD Dordrecht
Handige links
SponsorKliks