Tennissen bij Oranje Wit

Doordat we een tennis- en padelvereniging zijn die wil groeien en een aantal van onze vrijwilligers door omstandigheden hun taken hebben neergelegd, zijn we opzoek naar nieuwe  aanwas. Om onze bestaande en eventuele nieuwe activiteiten te kunnen blijven organiseren. Daarom hebben we een vacaturelijst opgesteld waarvan we hopen dat er nieuwe vrijwilligers zijn om onze vereniging te helpen bij het organiseren en onderhouden van de diverse activiteiten.

De commissie Tennis en Padel (TPC) valt als commissie onder het hoofdbestuur van de sv Oranje Wit. De TPC, bestaande uit 9 leden, behartigt alle zaken met betrekking tot tennis en padel binnen de sv. Om een gezonde, actieve tennis- en padelafdeling te zijn en blijven, kunnen we niet zonder de inzet van vrijwilligers. Wij zijn dus op zoek naar jou!

Vacaturelijst

Het is vaak lastig om een inschatting te maken hoeveel tijd er met een activiteit gemoeid is. Dit hangt ook nauw samen met het aantal vrijwilligers dat een activiteit organiseert. Immers, “vele handen maken licht werk”.

Wij zoeken:

Openers

Op maandag t/m vrijdag wordt de kantine geopend om 19.00 uur. Met een sleutel en code van het alarm open je de kantine zodat de bardienst kan starten en spelers de kantine in kunnen. Je kunt je aanmelden voor een vaste dag (of meer). Tijdsinvestering: ca. 10 minuten per keer + reistijd naar het complex van de sv Oranje Wit (indien je in Delfzijl woont, bedraagt de tijdsinvestering aanzienlijk meer).

Toernooileiding-planner Zomertoernooi en/of Wintertoernooi

Het Wintertoernooi en Zomertoernooi vallen onder auspiciën de KNLTB. De toernooiaanvraag bij de KNLTB wordt verzorgd vanuit de TPC. Beide toernooien worden in twee weken gespeeld. Deelnemers schrijven online in voor tennis en/of padel. Nadat de inschrijvingstermijn gesloten is, worden de speelschema´s gemaakt (door de planners) en daarna gepubliceerd via Toernooi.nl. Het toernooi start op werkdagen om ca. 18.30 uur en in het weekeinde, afhankelijk van het aantal wedstrijden vroeger op de dag. De toernooileiders zorgen voor een juist wedstrijdverloop tijdens de speeldagen. Er is in principe geen bemoeienis met de keuken/bar/feestavond enzovoort. Deze worden door de TPC geregeld. Tijdsinvestering Planners (1 of twee personen): enkele avonden per toernooi. Tijdsinvestering toernooileiding is erg afhankelijk van het aantal vrijwilligers dat als toernooileiding mee draait. Bij 10 vrijwilligers per toernooi moet je al snel rekening houden met enkele avonden tijdens de werkweek en dagdelen in het weekeinde, in onderling overleg te bepalen. Ook aanmelding voor het zomertoernooi of wintertoernooi apart is natuurlijk mogelijk.

Onderhoudsploeg

De huidige onderhoudsploeg bestaat voor het grootste gedeelte uit `rijpe` mannen en komt op de maandagochtend bijeen. Zij zorgen er voor dat de tennis- en padelbanen er piekfijn uit zien. Daarnaast verzorgen zij het groen rondom de banen en plegen voorkomende werkzaamheden aan opstallen. Ook drinken zij natuurlijk koffie of thee. Tijdsinvestering: elke maandagochtend.

Oliebollentoernooi

Dit is een eendaags toernooi (zaterdag) waaraan alleen leden van de sv kunnen deelnemen. Je verzorgt de online inschrijving en bepaalt op de wedstrijddag het speelschema. De (gratis) lunch en oliebollen worden  verzorgd door jou, in overleg met de TPC. Indien gewenst kan de TPC dit onderdeel verzorgen. Tijdsinvestering: een zaterdag (ochtend en/of middag); datum in overleg met de TPC.

Mosseltoernooi

Dit is een toernooi van een kleine week en alleen voor leden van de sv. Je verzorgt de online inschrijving en maakt een speelschema dat wordt gepubliceerd. Afhankelijk van het aantal inschrijvingen start het toernooi op maandag (of op de zaterdag ervoor) en eindigt op zaterdag met de finaleronde. De afsluiting van het toernooi vindt al jaren plaats met de zogenoemde mosselavond. Indien gewenst kan deze ook verzorgd worden door de TPC. Tijdsinvestering planners: één of twee avonden. Tijdsinvestering wedstrijdleiding: afhankelijk van het aantal vrijwilligers een of twee avonden.

TPC

Zin om het reilen en zeilen binnen de tennis- en padelafdeling mede vorm te geven? Dan is de TPC wellicht iets voor jou! We komen gemiddeld eens in de circa 6 weken bijeen en bepalen de acties voor de korte of langere termijn. Dit in overleg met het hoofdbestuur van sv Oranje Wit. Tijdsinvestering: Bijwonen van bijeenkomsten (avonden van gemiddeld twee uur) en daarnaast, afhankelijk van de taakverdeling en activiteit, een aantal uren op jaarbasis.

Doe eens gek

Heb jij een geweldig idee om het voor geïnteresseerde leden nog gezelliger te maken? Bespreek je plan met de TPC en we kijken hoe we het mogelijk kunnen maken! Tijdsinvestering: zo gek als je het zelf maakt! Natuurlijk zijn wij bereid om nadere uitleg te geven en je, desgewenst te ondersteunen bij bovengenoemde activiteiten. Wil je iets met ons bespreken; op donderdagavond zijn de meesten van ons in de kantine! Ook een mailtje naar bestuur@oranjewittennis.nl is mogelijk!

TPC-leden

Jan Ponte  (voorzitter), Ad van Ballegooijen (algemene zaken), Cees van de Putte (commissielid), Wim van de Putte (commissielid), Herman Schot (commissielid), Ton Aardoom (onderhoud), Martin Verheij (kantine zaken), Ruud Stolwijk ( ledenadministratie) en Piet de Koning (commissielid) Jorrit Mol (commissielid)

 

Gerelateerde berichten

Meld je aan en blijf op de hoogte van Oranje Wit!
Contact
Accommodatie sv Oranje Wit
Sportpark Stadspolders
Nieuwe Noordpolderweg 1
3312 AD Dordrecht
Handige links
SponsorKliks